Tooted


KÜLM POLÜMEERASFALT

Külm polümeerasfalt kujutab endast täiesti kasutusval­mis tänapäevast materjali! See tuleb vaid laiali laotada, tasandada ja tihendada ning teekate ongi valmis! 


Külma polümeerasfaldi keemilise koostise aluseks on arvukate plastilisust lisavate ja külmakindlate lisandite abil modifitseeritud polümeer.


Külma polümeerasfaldi valmistamiseks kasutatavad spetsiaalsed lisandid tagavad kaitsekile moodustumise, mis takistab valmis bituumenisegu tahkumist säilitamisel ning laguneb õhu käes, tagades materjali töödeldavuse paigaldamisel.




Külma polümeerasfaldi peamised ekspluatatsiooniomadused ja -eelised on:

  • võimalus miinuskraadide puhul teed remontida ja segu ilma kuumutamata pinnale kanda
  • segu niiskel pinnal kasutamise võimalus
  • pikaajalise säilitamise võimalus
  • remondi-ehitustööde väikesed kulud ja võimalus töötada ilma rasket tee-ehitustehnikat kasutamata



Ainulaadsed ekspluatatsioonieelised teevad külmast 
polümeerasfaldist konkurentsivõimelise, mõnel juhul aga ainuvõimaliku teeremondimaterjali.


Kasutusvalmis segu puistatakse ilmastikutingimustest sõltumata lohkudesse ja aukudesse. Tööd ei takista ei pakane ega vihm. Ainus tingimus on, et eelnevalt tuleb auk prahist puhastada. Seejärel piisab polümeriseerumisprotsessi  käivitamiseks segu vibroplaadiga tihendamisest või autoratastega tasaseks sõitmisest.


Pärast segu laotamist ja tihendamist hakkab külm polümeerasfalt kiiresti polümeriseeruma ja tahkuma. Selle tagajärjel moodustab materjal ülikõva kulumiskindla pinna, mis on vastupidav temperatuurilangusele ja talub märkimisväärseid dünaamilisi koormusi.


Mugav pakend:

  • 20 kg polüetüleenkott. Sellest kogusest piisab 0,3 m2 pindalaga ja 5 cm sügavuse augu parandamiseks.
  • kuni 500 kg big bag.  Saab tellida igasuguses koguses.



Antud tehnoloogia töötati välja umbes 10 aastat tagasi ning on edukalt juurutatud paljudes erinevate ilmastikutingimustega maades. USA ja Prantsusmaa, Kanada ja Inglismaa, Saksamaa ja Brasiilia, Hiina ja Norra, Rootsi ja Iraak, Ukraina ja Taani, Holland ja Soome on vaid väike osa neist maadest, kus see tehnoloogia on kasutusel.


Tootevõrdlus (0)


Asfalt

Asfalt

Hõlpus kasutada - asfaldisegu on täiesti kasutusvalmis. Ilmastikutingimused ei mõjuta massi aug..

12.00€ Maksudeta: 10.00€

Tooted 1 kuni 1, kokku 1 tootest (1 lehekülge)